REKLAMY A ZIADOSŤ O HLASOK ZDE
BLOG JE V PRERABANI!!!

Říjen 2012

James Franco o Seleně

31. října 2012 v 11:59 | demimileyselenainfo |  Zaujimavosti
James Franco, herec ze Spring Breakers, se na svém blogu vyjádřil k fámám, které kolují po internetu.
" Také jsem slyšel, že jsem chodil se Selenou Gomez, Kristen Stewart a Ashley Benson. Sakra, jsem šťastný chlap. Vážně bych si přál, abych se ke Kristen dostal blíž než jen 13 řad v kině v Torontu, kde odpovídala na otázky ohledně filmu On The Road, ale nedostal jsem se; nejen že jsem s ní nemluvil, ale dokonce jsem ani nešel do SoHo House, kam jsem ji prý pozval na rande. Stejně jako Gomez a Benson, jsou to holky Biebera a netroufám si na to, abych se dostal do problému s Biebsem. Slyšel jsem, že mě chce nakopat. Yikes! "

S fanoušky Selena, Santa Barbara, 23.10.2012

31. října 2012 v 11:39 | demimileyselenainfo |  Zaujimavosti
Sel si23.10.2012 zašla do kina The Arlington Theater v Santa Barbaře, z kama jsou

tyto dvě fotky s fanoušky. Šla na horor Paranormal Activity 4, který mimochodem běží už i v kinech u nás:)
image hostimage host

Cody Simpson o Seleně a Justinovi

31. října 2012 v 11:19 | demimileyselenainfo |  Zaujimavosti
Cody Simpson, zpěvák, který dělá předskokana na americké části Justinova turné, mluvil v jednom rozhovoru o Seleně a Justinovi.

O jejich prátelství: " Je úžasné, že fanoušci začínají vidět, že jsme skoro rodina a že se
navzájem podporujeme. Jsme mladí a zasnění kamarádi. "
O návštěvách Seleny na Believe Tour: " Selena nás často navštěvuje a je to hezké s ní
pobýt. Justin a já rádi děláme věci jako jiní teenageři - nedávno jsme navštívili strašidelný
dům a bylo to vážně skvělé! "

Starí osobní fotky s Priscillou a Sel

31. října 2012 v 9:59 | demimileyselenainfo |  Osobné fotky Sel
Ahojte ospravedlňújem že som tu nebo,a ale chcem to už dať do poriadku takže idem dohnať novinky ta ostante tu a potom niečo k Halloweenu.Selenina sestřenice Priscilla zveřejnila její dvě staré osobní fotky se Selenou :) První fotka je z minulého roku z předávání cen Video Music Awards a ta druhá fotka je už z roku 2010 z Budapešti. Selena tam natáčela film Monte Carlo a Priscilla ji tam navštívila:)
image hostimage host

Zmena Blogu!

5. října 2012 v 17:09 | demimileyselenainfo |  o blogu
Takže chcem upozorniť na zmenu blogu design keby mi chcel niekto pomocť alebo spraviť design nech napíše do komentui,ja idem sa posnažiť.Tak čakajte menšiu zmenu môžete potom vyjadriť svoj názor dúfam že sa VAM bude páčiť,ked mate nejaké navrhy tak napište do komentov napr.(farbu,pismo,obrazky...atd) budem vdačna,možno mi to pomôže lebo sama neviem čo dať :),potom začnem pridavať članky:A urobím vyhodnotenie affs a zapis affs.:)

VELLKY NAWRAT BLOGU!!!

5. října 2012 v 16:20 | demimileyselenainfo |  o blogu
Ahojte chcem sa ospravedlniť za neaktivitu al eto chcem mapraviť blog by som chcela obnoviť ale musite mi s tým pomôcť,bez návštevnikov to nezvládnem tak mi prosím pomôžte.No a affs pojdem skontrolovať ktoré si ma nechali a ktoré nie takže pravdepodobne bude nábor affs.Ved viete na začiatku min. mesiaca som bola na dovči a potom začala škola a nemala som veľmi čas na pc ked len rychlo a nestihala som,potom som mala kratke zaracha,a potom mi začali kružky len len stíham.Takže o5 tu budem pridavať članky a chcem sa vrátit a možno aj nový lay.Tak ma prosím podporte,budem veľmi vdačna,vaša adminka demimileyselenainfo po novom DMSInfo.:)